Ubytovanie

Panorámu Malého Dunaja si môžete užívať aj z výhľadu Vašej komfortnej izby. Niet nad dobrú rannú kávičku, ktorú Vám s radosťou pripravíme po prehýrenej noci. Raňajky si možete objednať na Vami určenú hodinu a vychutnať si ich v srdci lužných lesov a Malého Dunaja.

Penzión
Penzión, ktorý je situovaný hneď pri Malom Dunaji ponúka kapacitu pre 12 lôžok. Ponúkame jednu samostatnú 2-lôžkovú izbu a dve dvojizbové izby, ktoré sú rozdelené pre 2 a 3 lôžka. Izby sú priestranné a moderne zariadené, kde v každej je vlastné sociálne zariadenie. Izby sú zariadené posteľami (manželské i oddelené), odkladacími priestormi a možnosťou prístupu na Wi-Fi. Pred penziónom sa nachádza parkovisko, ktoré je nepretržite strážene kamerovým systémom.
Ubytovňa
Ubytovňa, ktorý sa nachádza v tichom prostredí asi 80m od penzionu a campingu poskytuje ubytovanie pre 25 osôb. V tomto ubytovaní je k dispozícií 1 apartmán s kapacitou 10 lôžok a kuchyňkou, 3 izby s kapacitou 12 lôžok a 1 trojlôžková izba. Každá izba má vlastné sociálné zariadenie. Ubytovanie je vhodné pre väčšie skupiny rodičov s deťmi, školské výlety, firemné akcie, a podobne. Pred ubytovňou je ohnisko s posedením, kde sa môžete nerušene zabávať aj celú noc. Mimo sezóny poskytujeme aj dlhodobé ubytovanie (mesiac a viac).